powrót do strony głównej

Lokal usługowo-biurowy Kraków

Kraków - ul. Bujaka 4

LOKAL USŁUGOWO-BIUROWY – NA WYNAJEM

 

TBS Małopolska sp. z o.o. oferuje możliwość wynajęcia lokalu usługowo-biurowego położonego w Krakowie przy ul. Bujaka  w podpiwniczonej części budynku wielorodzinnego z osobnym wejściem od strony parkingu.

Oferujemy lokal o powierzchni:     163,10 m2 – 9 pokoi o powierzchni od 11 m2 do 16 m2

Lokal położony jest w budynku, który został oddany do użytkowania w 2001r.  w spokojnej, zielonej okolicy. Najbliższy sklep spożywczy znajduje się w odległości 150 m, a przystanek komunikacji miejskiej z licznymi połączeniami w odległości 300 m. Pętla i przystanek szybkiego tramwaju znajduje się w odległości 750 m od przedmiotowego lokalu. Na osiedlu TBS-u znajduje się przedszkole. W najbliższej okolicy (do 1 km znajdują się Szkoły Podstawowe i Gimnazjum oraz Przychodnia Lekarska). W pobliżu znajduje się Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach oraz Centrum Jana Pawła II – „Nie lękajcie się”. Ponadto w okolicy znajdują się liczne miejsca do uprawiania sportu, alejki do joggingu, basen kryty, siłownia, boisko sportowe Orlik.

Najbliższe lokalizacje:

Centrum Handlowe Zakopianka – 1,6 km

Galeria Bonarka -  2 km.

Centrum Handlowe Dekada – 700 m

Biedronka – 700 m

W odległości 1 km znajduje się wjazd na autostradę A4. Skorzystanie z obwodnicy zapewni szybkie dotarcie do wybranej części Krakowa omijając miejskie korki. 

Oferowany lokal posiada stolarkę okienną PCV w kolorze białym, żaluzje wewnętrzne. Wyposażony jest w instalacje: elektryczną, centralnego ogrzewania z sieci miejskiej, wodno – kanalizacyjną. Na posadzce płytki gresowe, panele. 9 pokoi, hol, 3 pomieszczenia WC z sanitariatami. Lokal posiada wyposażenie biurowe.  W jednym pomieszczeniu krata w oknach i drzwi GERDA. Drzwi wejściowe do lokalu antywłamaniowe GERDA. Instalacja alarmowa (wymagane podpisanie odrębnej umowy)

 

Szczegółowych informacji udziela:

TBS Małopolska sp. z o.o.

Kraków, ul. Lipska 8, tel.(12) 659-90-36

w godzinach pn-pt 8:00-15:00