Nasz cel – to zadowoleni Mieszkańcy 

TBS Małopolska powstało w 1999 roku. Od tego czasu niezmiennie staramy się, aby realizowane przez nas projekty były na najwyższym poziomie.

Przedmiotem działalności TBS Małopolska jest wznoszenie budynków z mieszkaniami na wynajem, a także zarządzanie i administrowanie nieruchomościami. W ramach mieszkań przeznaczonych na wynajem zrealizowaliśmy kilka osiedli w Krakowie, Skawinie i Wadowicach. TBS Małopolska jest właścicielem ponad 930 mieszkań, które to pozostają także pod opieką administracyjną TBS Małopolska.

Naszą misją i celem jest dostarczanie usług na najwyższym poziomie. Słuchamy Klientów i spełniamy ich oczekiwania. Wdrażamy często nieszablonowe rozwiązania, tak aby Klient wiedział, że jest dla nas najważniejszy.

Tworzymy ofertę mieszkań ładnych i wygodnych. Zaprojektowanych i wykonanych tak, aby każdy mógł powiedzieć, że „tu jestem u siebie”. Tworzymy takie mieszkania, w jakich sami chcielibyśmy mieszkać. Tak samo podchodzimy do obsługi naszych Klientów – oferujemy im taki pakiet usług, jaki sami chcielibyśmy otrzymać.

Jesteśmy częścią Bryksy – firmy wielokrotnie nagradzanej i cieszącej się zaufaniem Klientów. Mającej ponad 40 lat doświadczenia i tworzącej niebanalne budynki mieszkalne.

 

Cała kadra pracuje dla Was

Zarządzając i administrując nieruchomościami stawiamy na pierwszym miejscu satysfakcję Mieszkańców, ich bezpieczeństwo i wygodę. Dlatego też działamy w oparciu, o wypracowane przez lata standardy i procedury. Dzięki ich stosowaniu, każdy Klient jest traktowany w sposób należyty, a każda sprawa załatwiana maksymalnie szybko.

Nasza kadra to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w zakresie przygotowania i prowadzenia inwestycji budowlanych, zarządzania i administrowania nieruchomościami oraz obsługi finansowo-księgowej. Całość oferowanych usług opieramy na rzetelności i fachowym podejściu do naszych Klientów.